İppbx Santral

Otomatik Arama Sesli Mesaj

İp Pbx Santral Çözümleri,

ip pbx santral sistemi içinde bulundugumuz internet, teknoloji ve iletisim çagında klasik santrallerin yerine geçecek yeni nesil bir ip pbx telefon santralidir.İp pbx santral sistemi, tüm telefonlarınızı internet ağı ile birbirine bağlar ve yönetir. Böylece dünya üzerinde nerede olursa olsun ip pbx santralinize kayıtlı tüm kullanıcıları ofis içi dahili abonelermiş gibi birbirleriyle ücretsiz konuşabilir ve ayrıca internet üzerinden çok ucuz maliyetlerle dünyanın hertarafını arayabilirsiniz.En önemlisi de tüm bu sistem ayarlarını bilgisayar ekranınızdaki web tarayıcınızdan yapabilecek kadar esnek ve kolay olması! Farklı bölgelerde yer alan tüm şubeler birbirine tek santral üzerinden dahili olarak bağlanabilir, ve şubeler arasında ücretsiz görüşülebilir.
www.ippbxsantralcozumleri.com

Sesli Mesaj Özelliği,

Sesli mesaj ile müşterilerinizi yönlendirme ve karşılama müziği ve sesi ile profosyonel çözümler.

Sınırsız Dahili

İp pbx santral sistemi ile Ofisinize gelen telefonlara istediğiniz yerden dahili hat tanımlayarak ofis içindeymiş gibi cevaplama imkanı.

Gelişmiş Raporlama

Arayanlar ile ilgili tüm bilgiler görüntülenebilir, görüşmelere ait tüm detaylar ses kaydı olarak saklanabilir.

Sınırsız Harici Hat

İstediğimiz kadar harici hat, trunk tanımlama desteği ile esnek kullanım ve tasarruf imkanı.

ip pbx santral sistemi içinde bulundugumuz internet, teknoloji ve iletisim çagında klasik santrallerin yerine geçecek yeni nesil bir ip pbx telefon santralidir.İp pbx santral sistemi, tüm telefonlarınızı internet ağı ile birbirine bağlar ve yönetir. Böylece dünya üzerinde nerede olursa olsun ip pbx santralinize kayıtlı tüm kullanıcıları ofis içi dahili abonelermiş gibi birbirleriyle ücretsiz konuşturur ve ayrıca internet üzerinden çok ucuz maliyetlerle dünyanın hertarafını arayabilirsiniz.En önemlisi de tüm bu sistem ayarlarını bilgisayar ekranınızdaki web tarayıcınızdan yapabilecek kadar esnek ve kolay olması !Farklı bölgelerde yer alan tüm şubeler birbirine tek santral üzerinden dahili olarak bağlanabilir, ve şubeler arasında ücretsiz görüşülebilir.PBXware Çağrı Merkezi IP Pbx Santral,inbound veya outbound çağrılarınızı başlatmak ve yönetmek için gereken verimliliği sağlayacak birçok özellik sunar. Limitsiz ACD Kuyruklama, Limitsiz Agent, Kapsamlı Raporlama, Gerçek Zamanlı Kuyruk Görüntüleme ve İstatistikleri, Soft-Phone, Predictive Inbound ve Outbound arama sahip olacağınız özelliklerden sadece bazılarıdır.

www.ip-pbxsantral.com

Çağrı Merkezlerinde en çok tercih edilen diğer bir sistem de internet telefonu olup,İnternet üzerinden düşük telefon maliyetlerinin yanısıra telefon görüşmelerinin daha sağlıklı ve rahat alışılmış bir sistem ile yapılmasını sağlar.internet üzerinden yapılan outbound telefon aramalarında çok daha ucuza görüşüp tasarruf yapma imkanına sahip olunabilir.Agent yani acentalara pc ve kulaklıklı softphone yerine masalarına ip internet telefonu koymak yeterli olacaktır.Voice over IP Teknolojisi (VoIP), İnternet Üzerinden Telefon Görüşmesi, son yıllarda kullanımı hızla artan, güvenilirliği kanıtlanmış ve maliyetleri düşüren internet üzerinden bir haberleşme teknolojisidir. Tüm dünya da hala en uygun ve maliyeti en düşük haberleşme sistemidir. İletişim çağına girdiğimiz bu dönemlerde internet alt yapılarının gelişmesi ve bant genişliklerinin artmasıyla da ses kalitesi yeterli seviyeye gelmekte ve kullanımı da hızla yaygınlaşmaktadır. Hatta noktalar arası telefon görüşmeleri tamamen ücretsiz hale gelmiştir. Bu sayede firmalar telefon maliyetlerini çok daha aşağılara çekmeleri mümkün olmuştur.

www.ippbxsantral.org

Çağrı Merkezlerinde outbound ve inbound aramalarda kullanılan standart her pc de çalışan sanal bir telefon olup kulaklık ve mikrofon ile çalışır.Maliyet açısından en uygun ve ucuz sistem olup bu hizmet firmamız tarafından ücretsiz verilmektedir.Limitsiz Agent, Kapsamlı Raporlama, Gerçek Zamanlı sıra görüntüleme ve İstatistikleri, SoftPhone, Predictive Inbound ve Outbound aramalarda sahip olacağınız özelliklerden sadece bazılarıdır.Özellikle callcenter, çağrı merkezleri, yurtdışı,yurtiçi çok sık seyahat eden kişiler, pazarlamacılar,müşteri temsilcileri, bilgisayar laptoplarına kuracakları firmamızın free ücretsiz softphone ile dünyanın her yerinden firmalarını ücretsiz arayabilecek ve tüm telefon görüşmelerini ister sabit,ister gsm,ister yurtdışı görüşmelerini internet üzerinden yarı yarıya enaz %50 daha ucuzyapabileceklerdir.Softphone programını indirip alo demeniz yeterli olacaktır.

www.ippbxsantralcozumleri.com
  • İppbx Başvuru Formu

    İppbx telefon santral bilgi almak için mail adresinizi giriniz...

Site Adreslerimiz

Hizmetlerimiz

Bize Ulaşın

Colors